16. 5. 2024 je na Osnovni šoli Križe potekala 2. tradicionalna Fridijada. Ekipe so se pomerile v različnih športnih disciplinah in vložile veliko truda, požrtvovalnosti in energije za en sam končni cilj – druženje in zabavo. Vse tekme so bile prežete s pozitivno energijo, ki smo jo prinesli vsi najpomembnejši gradniki naše šole – učenci, učitelji in starši. Športno popoldne je bilo poleg smeha in zabave tudi sladko obarvano, saj se je po vsej šoli širil vonj po sveže pečnih palačinkah.

Počaščeni smo, da nas je obiskal tudi župan občine Tržič, gospod Peter Miklič, in hvaležni vsem, ki so nam pri izvedbi pomagali.

Fridijada je kljub slabemu vremenu uspela, mi pa že gledamo v prihodnje leto, ko se nam mogoče pridruži tudi sonce.