Spoštovani,

danes, v ponedeljek, 2. septembra 2024, je šolski zvonec naznanil začetek šolskega leta 2024/25 in zaposleni smo z navdušenjem odprli vrata naše šole. Šolski stavbi ne bo nič več dolgčas, saj bo zaživela ob vedoželjnosti naših učencev.

Dragi učenci,

pred vami je nova priložnost za učenje, rast in doseganje ciljev. Vsak od vas nosi v sebi edinstven talent, ki ga bomo skupaj razvijali in negovali. Spodbujamo vas, da pristopate k učenju z vedoželjnostjo in pogumom, ter se trudite po najboljših močeh. Ne pozabite, da smo tukaj, da vam pomagamo in vas podpiramo na tej poti.

Spoštovani starši,

vaša vloga je neprecenljiva. Skupaj z vami bomo ustvarjali varno in spodbudno okolje za naše učence. Vaša podpora, sodelovanje in zaupanje so ključni za uspeh vaših otrok, naših učencev. Veselimo se odprtega dialoga in sodelovanja z vami, saj verjamemo, da bomo s skupnimi močmi dosegli odlične rezultate.

Zaposleni na OŠ Križe verjamemo, da smo pripravljeni na izzive, ki jih bo prineslo novo šolsko leto. Veselimo se izgradnje prizidka k naši šoli, ki bo obogatil naše vzgojno-izobraževalno delo.

Prepričani smo, da bomo s skupnimi močmi ustvarili šolsko leto, na katerega bomo ponosni.

Srečno vsem!

kolektiv OŠ Križe z ravnateljico Katjo Konjar, prof. ter pomočnico Urško Bajželj, prof.